REKLAMA

Koszykówka GKS Tychy Sezon 2016-2017


Tabela 1 liga mężczyzn sezon 2016/2017
Lp
Drużyna
Mecze
Punkty
Bramki
1 Legia Warszawa 30 53 2442:2053
2 Max Elektro Sokół Łańcut 30 51 2357:2146
3 GTK Gliwice 30 50 2201:2018
4 GKS Tychy 30 50 2335:2193
5 KS Spójnia Stargard 30 49 2360:2255
6 Jamalex Polonia 1912 Leszno 30 48 2206:2163
7 meritumkredyt Pogoń Prudnik 30 46 2304:2265
8 Biofarm Basket Poznań 30 46 2041:2036
9 Kotwica Kołobrzeg 30 44 2069:2191
10 MKS Znicz Basket Pruszków 30 43 2236:2228
11 ACK UTH Rosa Radom 30 42 2140:2252
12 KSK Noteć Inowrocław 30 42 2183:2317
13 SKK Siedlce 30 41 2189:2358
14 AZS AGH Kraków 30 40 2091:2215
15 Doral Zetkama Nysa Kłodzko 30 38 2082:2281
16 Astoria Bydgoszcz 30 37 2268:2533

 

Sparingi

19.08.2016 (piątek, godz. -) GKS Tychy – MMKS Rybnik (zamknięty dla publiczności)
26.08.2016 (piątek, godz. -) GKS Tychy – Polonia Leszno 77:61 (26:17, 24:17,
27.08.2016 (sobota, godz. -) GKS Tychy – MCKiS Jaworzno 79:48 (16:15, 29:12, 16:13, 18:8)
02-03.09.2016 Turniej z udziałem GKS Tychy, GTK Gliwice (gospodarz), Polonia Leszno, Sokół Łańcut.
02.09.2016 (piątek)
godz. 16:00 GKS Tychy – GTK Gliwice 74:71 (12:22, 19:14, 21:13, 22:22)
godz. 18:30 Maxelektro Sokół Łańcut – Jamalex Polonia 1912 Leszno 62:83 (12:20, 18:21, 18:28, 14:14)
03.09.2016 (sobota)
godz. 12:00 Mecz o 3 miejsce: Maxelektro Sokół Łańcut – GTK Gliwice 77:64
godz. 14.30 Finał: GKS Tychy – Jamalex Polonia 1912 Leszno 78:74 (16:20, 23:20, 24:14, 15:20)

09-11-2016 Turniej o Puchar Podkarpacia (w Stalowej Woli) z udziałem: Stalowa Wola, GKS Tychy, Siarka Tarnobrzeg, MOSiR Krosno, Sokół Łańcut, Polonia Przemyśl.
Mecze grupowe
09.09.2016 (piątek) Stal Stalowa Wola – GKS Tychy 46:84 (13:19, 16:27, 11:25, 6:13)
10.09.2016 (sobota) GKS Tychy – Miasto Szkła Krosno 40:76 (19:19, 6:17, 3:19, 12:21)
Mecz o III miejsce w turnieju
11.09.2016 (niedziela) Sokół Łańcut – GKS Tychy 92:60 (33:8; 25:12; 21:19; 13:21)

16-18.909.2016 Runda Finałowa Pucharu Śląska w Tarnowskich Górach
18.09.2016 (niedziela) mecz o I miejsce GKS Tychy – Polonia Bytom 67:59 (19:16, 18:19, 16:8, 14:16)

Runda zasadnicza

Runda I

25.09.2016 (niedziela, godz. 17:00)
KS Spójnia Stargard – GKS Tychy 76:75 (23:18, 13:26, 24:18, 16:13)

01.10.2016 (sobota, godz. 18:00)
GKS Tychy – Kotwica Kołobrzeg 84:89 (25:20, 18:28, 18:16, 23:25)

08.10.2016 (niedziela, godz. 17:30)
Max Elektro Sokół Łańcut – GKS Tychy 79:74 (22:21, 22:22, 10:14, 25:17)

15.10.2016 (sobota, godz. 18:00)
GKS Tychy – meritumkredyt Pogoń Prudnik 81:73 (22:13, 21:19, 23:18, 15:23)

19.10.2016 (środa, godz. 17:00)
ACK UTH Rosa Radom – GKS Tychy 64:75 (15:22, 22:21, 13:17, 14:15)

22.10.2016 (sobota, godz. 19:00)
GKS Tychy – MKS Znicz Basket Pruszków 74:73 (18:16, 23:18, 22:18, 11:21)

29.10.2016 (sobota, godz. 18:00)
GTK Gliwice – GKS Tychy 62:59 (18:18, 15:12, 17:11, 12:18)

05.11.2016 (sobota, godz. 17:00)
Jamalex Polonia 1912 Leszno – GKS Tychy 65:75 (18:20, 17:17, 21:22, 9:16)

12.11.2016 (sobota, godz. 18:00)
GKS Tychy – Doral Zetkama Nysa Kłodzko 86:74 (18:15, 25:25, 22:22, 21:12)

16.11.2016 (środa, godz. 18:30)
AZS AGH Kraków – GKS Tychy 76:66 (23:19, 25:17, 7:15, 21:15)

19.11.2016 (sobota, godz. 19:00)
GKS Tychy – Biofarm Basket Poznań 71:69 (16:11, 25:15, 13:17, 17:26)

26.11.2016 (sobota, godz. 19:00)
Astoria Bydgoszcz – GKS Tychy 71:76 (20:25, 12:13, 24:10, 15:28)

03.12.2016 (sobota, godz. 18:00)
GKS Tychy – Legia Warszawa 68:89 (21:26, 20:21, 11:23, 16:19)

10.12.2016 (sobota, godz. 18:00)
KSK Noteć Inowrocław – GKS Tychy 70:88 (21:22, 17:19, 14:27, 18:20)

18.12.2016 (niedziela, godz. 19:00)
GKS Tychy – SKK Siedlce 90:49 (18:19, 27:10, 23:9, 22:11)

Runda II

07.01.2017 (sobota, godz. 19:00)
GKS Tychy – KS Spójnia Stargard 79:71 (27:22, 20:7, 16:16, 16:26)

14.01.2017 (sobota, godz. 18:00)
Kotwica Kołobrzeg – GKS Tychy 72:56 (16:8, 21:14, 17:21, 18:13)

21.01.2017 (sobota, godz. 18:00)
GKS Tychy – Max Elektro Sokół Łańcut 84:86 (21:8, 20:26, 14:17, 16:18, 13:17)

28.01.2017 (sobota, godz. 17:30)
meritumkredyt Pogoń Prudnik – GKS Tychy 73:81 (22:25, 25:11, 12:22, 14:23)

01.02.2017 (środa, godz. 19:00)
GKS Tychy – ACK UTH Rosa Radom 82:74 (22:15, 26:16, 22:20, 12:23)

05.02.2017 (niedziela, godz. 17:00)
MKS Znicz Basket Pruszków – GKS Tychy 68:79 (21:26, 14:15, 19:16, 14:22)

11.02.2017 (sobota, godz. 19:00)
GKS Tychy – GTK Gliwice 72:86 (9:20, 17:25, 21:23, 25:18)

18.02.2017 (sobota, godz. 18:00)
GKS Tychy – Jamalex Polonia 1912 Leszno 79:67 (17:14, 20:22, 28:12, 14:19)

25.02.2017 (sobota, godz. 17:00)
Doral Zetkama Nysa Kłodzko – GKS Tychy 76:78 (18:24, 17:13, 15:14, 26:27)

01.03.2017 (środa, godz. 18:00)
GKS Tychy – AZS AGH Kraków 83:74 (22:13, 25:19, 21:18, 15:24)

05.03.2017 (niedziela, godz. 17:00)
Biofarm Basket Poznań – GKS Tychy 67:57 (23:10, 10:10, 13:20, 21:17)

11.03.2017 (sobota, godz. 19:00)
GKS Tychy – Astoria Bydgoszcz 97:79 (25:27, 29:17, 27:17, 16:18)

18.03.2017 (sobota, godz. 17:00)
Legia Warszawa – GKS Tychy 77:84 (19:26, 12:16, 17:23, 29:19)

25.03.2017 (sobota, godz. 19:00)
GKS Tychy – KSK Noteć Inowrocław 108:74 (21:16, 33:19, 32:21, 22:18)

02.04.2017 (niedziela, godz. 18:00)
SKK Siedlce – GKS Tychy 70:74 (18:21, 19:17, 20:17, 13:19)

PLAY-OFF

I runda – ćwierćfinał (do trzech zwycięstw (2-2-1))

KS Spójnia Stargard – GKS Tychy stan rywalizacji 3-1
08.04.2017 (sobota, godz. 18:00)
GKS Tychy – KS Spójnia Stargard 82:87 (14:28, 31:15, 17:22, 20:22)

09.04.2017 (niedziela, godz. 19:00)
GKS Tychy – KS Spójnia Stargard 99:51 (24:13, 31:16, 33:10, 11:12)

22.04.2017 (sobota, godz. 18:00)
KS Spójnia Stargard – GKS Tychy 84:72 (18:21, 29:13, 19:20, 18:18)

23.04.2017 (niedziela, godz. 17:00)
KS Spójnia Stargard – GKS Tychy 87:83 (22:27, 16:24, 23:18, 26:14)

GKS Tychy odpadł w I rundzie play-off i ostatecznie zajął 5. miejsce.

Tabela Końcowa: 1 Liga mężczyzn sezon 2016/2017
 Lp
Drużyna
 1
  –
 2
  –
 3
  –
 4
 
 5
  GKS Tychy
 6
  Jamalex Polonia 1912 Leszno
 7
  meritumkredyt Pogoń Prudnik
 8
  Biofarm Basket Poznań
 9
  Kotwica Kołobrzeg
 10
  MKS Znicz Basket Pruszków
 11
  Astoria Bydgoszcz
 12
  Doral Zetkama Nysa Kłodzko
 13
   SKK Siedlce
 14
  AZS AGH Kraków
 15
  KSK Noteć Inowrocław
 16
  ACK UTH Rosa Radom

Sezon zasadniczy
Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż).
Drużyny, które zajmą miejsca 1-8, będą uczestniczyć w Etapie 2 – play-off.
Drużyny, które zajmą miejsca 9-10, kończą rywalizację w sezonie po Etapie 1.
Drużyny, które zajmą miejsca 11-16, będą uczestniczyć w Etapie 2 – play-out.

PLAY-OFF
I runda – ćwierćfinał – do trzech zwycięstw (2-2-1)
w parach 1-8, 2-7, 3-6, 4-5
Zwycięzcy grają w II rundzie – półfinał, pokonani zajmują miejsca 5-8 wg kolejności z Etapu 1.

II runda – półfinał – do trzech zwycięstw (2-2-1)
w parach 1/8 – 4/5 oraz 2/7 -3/6,
Zwycięzcy grają w III rundzie – finał, pokonani grają w III rundzie – o trzecie miejsce.

III runda – finał – do trzech zwycięstw (2-2-1)
Drużyna zwycięska uzyskuje prawo gry w Ekstraklasie Mężczyzn.

III runda – o trzecie miejsce – mecz i rewanż

PLAY-OUT
O utrzymanie – do trzech zwycięstw (2-2-1) w parach 11-16, 12-15, 13-14
Zwycięzcy zajmują miejsca 11-13 wg kolejności z Etapu 1, pokonani zajmują miejsca 14-16 wg kolejności z Etapu 1 i tracą prawo gry w 1 Lidze Mężczyzn.